Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
EUR
EUR

 

          Heureka.sk - porovnanie cien a produktov

      

                       

     Ako nakupovať na splátky 

(bližie informácie po kliknutí na obrázok nižšie)

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

ELEKTRO / Optická kabeláž

Zobrazujem 1-5 z 5
    EFB Fiber kábel LC-SC/APC, 1m Duplex OS2(9/125um)
    13,44 EUR
    11,20 EUR bez DPH
    13,44 EUR
    11,20 EUR bez DPH
    Skladom
      Fiber kábel LC/APC-LC 2m Duplex OS2(9/125um)
      13,63 EUR
      11,35 EUR bez DPH
      13,63 EUR
      11,35 EUR bez DPH
      Skladom
        EFB kábel SC/APC-SC/APC 1m Duplex OS2(9/125um)
        13,44 EUR
        11,20 EUR bez DPH
        13,44 EUR
        11,20 EUR bez DPH
        Skladom
          SOLARIX DROP1000 kábel Solarix 4vl 9/125 3,5mm LSO
          211,25 EUR
          176,04 EUR bez DPH
          211,25 EUR
          176,04 EUR bez DPH
          Nie je skladom
            SOLARIX DROP1000 kábel Solarix 8vl 9/125 3,5mm LSO
            281,25 EUR
            234,38 EUR bez DPH
            281,25 EUR
            234,38 EUR bez DPH
            Nie je skladom
            Produktov na stránku 50100150
            Všetky akcie a novinky spoznáš ako prvý ak nám necháš svoj mail.

            Quatro - jednoduchý nákup na splátky

             

            Vážení zákazníci pri nákupe nad 100,- € máte možnosť u nás nakupovať na splátky.

             

             


            Tovar uvedený NIE JE SKLADOM dodávame na objednanie v priebehu niekoľkých dní z externého skladu o dodacej lehote daného modelu sa prosím informujte prestredníctvom online podpory !


            Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
            Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.